Products.ai

Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double

  • Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double alimentation fantôme XLR 48 V 32 bits noir
  • Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double alimentation fantôme XLR 48 V 32 bits noir
  • Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double alimentation fantôme XLR 48 V 32 bits noir
  • Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double alimentation fantôme XLR 48 V 32 bits noir
Prijsverloop
Laagste
€ 49,00
Hoogste
€ 94,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 22 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 22 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 94,00
Laagste (50 dagen)
€ 49,00
Hoogste prijs
€ 94,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 94,00. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 49,00, het hoogste € 94,00.

Huidige prijs
€ 94,00
Laagste
€ 49,00
Hoogste
€ 94,00
Gemiddeld
€ 81,90
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN753883445672
Aanbod
CategorieAudiokaarten
Winkels1
Prijsklasse€ 94,00

Kenmerken

Caractéristiques: Carte sonore d’enregistrement professionnel: Cette carte son est conçue avec un effet de réverbération professionnel, vous offrant une expérience sonore de haute qualité. Que vous soyez un producteur cherchant à capturer d'excellents nouveaux sons, un journaliste, un concepteur sonore ou un compositeur, cette interface audio rend l'enregistrement mobile de haute qualité facile et sans effort. Durable et haute performance: Conçue pour durer, cette carte son est robuste et durable. Il fonctionne à 32 bits 384 kHz, garantissant une sortie sonore fluide et de haute qualité. Ça aussi Dispose d'un préampli micro D-PRE avec effets pour une surveillance sans latence, vous permettant d'enregistrer de la musique à tout moment, n'im

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

22 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 94,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 94,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 49,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 49,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double?

Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double kost op dit moment € 94,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double het goedkoopst?

Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 94,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 94,00. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 49,00 en het hoogste € 94,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double op voorraad?

Ja, Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double geleverd?

De snelste winkel levert binnen 10 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Interface audio USB pour enregistrement Carte son professionnelle avec double.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product