Products.ai

KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker

  • KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker Metaaldetector With Headphone & Shovel
  • KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker Metaaldetector With Headphone & Shovel
  • KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker Metaaldetector With Headphone & Shovel
  • KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker Metaaldetector With Headphone & Shovel
Prijsverloop
Laagste
€ 50,00
Hoogste
€ 56,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 56,00
Laagste (60 dagen)
€ 50,00
Hoogste prijs
€ 56,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 56,00. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 50,00, het hoogste € 56,00.

Huidige prijs
€ 56,00
Laagste
€ 50,00
Hoogste
€ 56,00
Gemiddeld
€ 53,55
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKkmoon
EAN755763820494
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 56,00

Kenmerken

Wilt u gouden en zilveren sieraden, munten en ander metaal in de grond vinden? Probeer deze. Met deze krachtige en veelzijdige metaaldetector kun je overal jagen op munten, relikwieën, sieraden, goud en zilver. Het wordt ook veel gebruikt bij het detecteren van aluminium, koper en zeldzame metalen en overal waar verborgen metaal moet worden gedetecteerd. Functies: Op grote schaal gebruik - Perfect voor het vinden van metalen voorwerpen en overal waar verborgen metaal moet worden gedetecteerd. Ontworpen om metaal te vinden - Zoek gouden en zilveren sieraden, munten en ander metaal in de grond. Verstelbare hoogte van metaaldetector - Pas de lengte van de detector aan voor comfortabel gebruik. Detectie-indicatie - Audiowaarschuwing en aanwijz

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 56,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 56,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 50,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 50,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker?

KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker kost op dit moment € 56,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker het goedkoopst?

KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 56,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 56,00. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 50,00 en het hoogste € 56,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker op voorraad?

Ja, KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker geleverd?

De snelste winkel levert binnen 14 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze KKmoon Metaaldetector Ondergrondse Professionele Goudschatzoeker Tracker Seeker.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product