Products.ai

la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon

  • La pêche sous-marine 12V 15W attire la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon d'alimentation de 30 pieds et blanc chaud
  • La pêche sous-marine 12V 15W attire la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon d'alimentation de 30 pieds et blanc chaud
  • La pêche sous-marine 12V 15W attire la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon d'alimentation de 30 pieds et blanc chaud
  • La pêche sous-marine 12V 15W attire la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon d'alimentation de 30 pieds et blanc chaud
Prijsverloop
Laagste
€ 9,16
Hoogste
€ 11,86
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 11,86
Laagste (61 dagen)
€ 9,16
Hoogste prijs
€ 11,86
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 11,86. Het laagste punt in de afgelopen 61 dagen was € 9,16, het hoogste € 11,86.

Huidige prijs
€ 11,86
Laagste
€ 9,16
Hoogste
€ 11,86
Gemiddeld
€ 10,58
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN755763831995
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 11,86

Kenmerken

Excellente performance imperméable à l’eau, construction solide outil de pêche parfait pour vous. Caractéristiques: Lampe de pêche super brillante, lampe LED de haute qualité 108, lueur à 360 degrés, 15 watts, faible consommation de batterie. Lampe légère et durable avec cordon de 5m et 2 clips d’alligator de bonne qualité, peut travailler dans l’eau pendant longtemps. Excellente performance imperméable à l’eau, construction solide outil de pêche parfait pour vous. Allumez l’eau attirez les poissons à votre endroit préféré, vous aider à attraper facilement plus de poissons ou de gros poissons. Tension de travail sûre de 12 V pour la pêche sous-marine submersible en chute profonde. Grande lampe de pêche d’agrégation pour pêcheur de nuit, 4

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 11,86 bij Joom Benelux is in lijn met de € 11,86 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 9,16, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 9,16 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon?

la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon kost op dit moment € 11,86, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon het goedkoopst?

la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 11,86. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 11,86. In de afgelopen 61 dagen was het laagste punt € 9,16 en het hoogste € 11,86 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon op voorraad?

Ja, la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze la lumière de système de recherche de poisson de lampe à LED avec le cordon.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product