Products.ai

Papegaai Katoenen Touw

  • Papegaai Speelgoed Vogel Speelgoed Katoenen Touw Schommel Standaard Klimladder Ring Zacht Bed Papegaai Katoenen Touw
  • Papegaai Speelgoed Vogel Speelgoed Katoenen Touw Schommel Standaard Klimladder Ring Zacht Bed Papegaai Katoenen Touw
Prijsverloop
Laagste
€ 6,59
Hoogste
€ 7,46
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 6,59
Laagste (32 dagen)
€ 6,59
Hoogste prijs
€ 7,46
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 6,59 is het laagste punt van de afgelopen 32 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 6,59
Laagste
€ 6,59
Hoogste
€ 7,46
Gemiddeld
€ 7,32
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN758178285018
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 6,59

Kenmerken

Functies: Decompressie, preventie van depressie of schreeuwen bij papegaaien. Tegelijkertijd kun je ook de kakkerlakken van de papegaai malen, om te voorkomen dat ze te lang zijn om goed te eten. Het kan worden gebruikt om effectief fysieke kracht uit te oefenen terwijl papegaaien worden geslepen. Het kan papegaaien die graag spelen, demonteren, kauwen en hun hersenintelligentie ontwikkelen, bevredigen. Wordt geleverd met haken voor eenvoudige installatie. Het kleur uiterlijk kan de aandacht van vogels beter trekken. Specificaties:: Materiaal: Hennep touw Kleur: Wit Toepassingen: Vogels Klimmen, Spelen Installatiemethode: Oponthoud Maat:Binnendiameter Ca. 12,5 cm 4,92 inch Buitendiameter ca.. 16cm 6.30in veerhoogte Ongeveer. 22.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 6,59 bij Joom Benelux is in lijn met de € 6,59 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Papegaai Katoenen Touw?

Papegaai Katoenen Touw kost op dit moment € 6,59, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Papegaai Katoenen Touw het goedkoopst?

Papegaai Katoenen Touw is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 6,59. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 6,59 is het laagste punt van de afgelopen 32 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Papegaai Katoenen Touw op voorraad?

Ja, Papegaai Katoenen Touw is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Papegaai Katoenen Touw geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Papegaai Katoenen Touw.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product