Products.ai

Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder

  • Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder Gereedschap met Veiligheidshandvat
  • Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder Gereedschap met Veiligheidshandvat
  • Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder Gereedschap met Veiligheidshandvat
  • Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder Gereedschap met Veiligheidshandvat
Prijsverloop
Laagste
€ 1,79
Hoogste
€ 5,52
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 5,52
Laagste (60 dagen)
€ 1,79
Hoogste prijs
€ 5,52
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 5,52. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 1,79, het hoogste € 5,52.

Huidige prijs
€ 5,52
Laagste
€ 1,79
Hoogste
€ 5,52
Gemiddeld
€ 3,53
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN759174893160
Aanbod
CategorieMais
Winkels1
Prijsklasse€ 5,52

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Snelle Maïsdorsmachine: Scheid snel en gemakkelijk maïskorrels van de kolf met onze innovatieve maïsschiller. Zeg vaarwel tegen vervelend handmatig pellen en geniet van maïskorrels in uw kookproces. 2. Langdurig: Compact, comfortabel, gemakkelijk te manoeuvreren en werkt met elke grip. Roestvrijstalen blad roest niet. Ergonomische handgreep met antislip. Deze maïskolfscheider zorgt voor een langdurige prestatie. 3. Bespaar uw tijd: Maïsschiller haalt de maïskorrels er in seconden af, wat meer tijd kan besparen. Onze maïskolfscheider-schiller is ontworpen om uw tijd in de keuken te vereenvoudigen en de kookvoorbereiding een fluitje van een cent te maken. 4. Toepassing voor meerdere scènes: De maïsschiller geschikt voor

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 5,52 bij Joom Benelux is in lijn met de € 5,52 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 1,79, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 1,79 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder?

Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder kost op dit moment € 5,52, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder het goedkoopst?

Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 5,52. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 5,52. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 1,79 en het hoogste € 5,52 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder op voorraad?

Ja, Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Maiskolf Ontpitter Handmatig Maïs Schiller Dorsmachine Snelle Maïskorrel Snijder.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product