Products.ai

Boîte à Épices avec 6

  • Boîte à Épices 6 Compartiments avec Couvercle Transparent Multifonctionnelle Gain de Place Portable Boîte à Épices avec 6
  • Boîte à Épices 6 Compartiments avec Couvercle Transparent Multifonctionnelle Gain de Place Portable Boîte à Épices avec 6
  • Boîte à Épices 6 Compartiments avec Couvercle Transparent Multifonctionnelle Gain de Place Portable Boîte à Épices avec 6
  • Boîte à Épices 6 Compartiments avec Couvercle Transparent Multifonctionnelle Gain de Place Portable Boîte à Épices avec 6
Prijsverloop
Laagste
€ 4,38
Hoogste
€ 8,88
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 29 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 29 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,88
Laagste (58 dagen)
€ 4,38
Hoogste prijs
€ 8,88
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 8,88. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 4,38, het hoogste € 8,88.

Huidige prijs
€ 8,88
Laagste
€ 4,38
Hoogste
€ 8,88
Gemiddeld
€ 6,79
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN759174902336
Aanbod
CategorieKruidenrekjes
Winkels1
Prijsklasse€ 8,88

Kenmerken

Caractéristique: 1. CONCEPTION MULTIFONCTIONNELLE: La boîte à assaisonnements est conçue en 6 compartiments, ce qui est pratique pour ranger différents assaisonnements et répondre aux besoins de cuisine de la cuisine. 2. MATÉRIAU DURABLE: Les boîtes à épices sont fabriquées en matières plastiques de qualité supérieure, qui sont durables et peuvent être utilisées longtemps. 3. COUVERCLE TRANSPARENT: Boîte à assaisonnements avec couvercle, design unique, garde efficacement l'assaisonnement propre, évite les influences extérieures. 4. COMPACTE ET PORTABLE: La boîte à épices est de taille compacte et prend peu de place, elle peut donc être facilement rangée dans un placard de cuisine ou sur une étagère. 5. RÉCIPIENT À CONDIMENTS: Utilisez cette

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

29 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 8,88 bij Joom Benelux is in lijn met de € 8,88 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 4,38, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 4,38 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Boîte à Épices avec 6?

Boîte à Épices avec 6 kost op dit moment € 8,88, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Boîte à Épices avec 6 het goedkoopst?

Boîte à Épices avec 6 is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 8,88. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 8,88. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 4,38 en het hoogste € 8,88 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Boîte à Épices avec 6 op voorraad?

Ja, Boîte à Épices avec 6 is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Boîte à Épices avec 6 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Boîte à Épices avec 6.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product