Products.ai

USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge

  • USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge Nauwkeurigheid Eenmalig Gebruik
  • USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge Nauwkeurigheid Eenmalig Gebruik
  • USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge Nauwkeurigheid Eenmalig Gebruik
  • USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge Nauwkeurigheid Eenmalig Gebruik
Prijsverloop
Laagste
€ 10,37
Hoogste
€ 14,83
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,83
Laagste (60 dagen)
€ 10,37
Hoogste prijs
€ 14,83
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 14,83. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 10,37, het hoogste € 14,83.

Huidige prijs
€ 14,83
Laagste
€ 10,37
Hoogste
€ 14,83
Gemiddeld
€ 12,68
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN759174955943
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 14,83

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Hoge Nauwkeurigheid en Gevoeligheid: USB temperatuur datalogger recorder biedt een breed temperatuurbereik van -30 graden C tot +60 graden C (-22 graden F-140 graden F), compact formaat waardoor het gemakkelijk mee te nemen is en zeer gevoelig. 2. 32000 Punten: Multifunctionele temperatuurdatalogger, 32.000 registratiepunten, een registratie-interval van 10 minuten, het voldoet aan de eisen voor langdurige registratie. Het apparaat stopt automatisch met opnemen wanneer het vol is. 3. PDF CSV Rapporten, Over Temperatuur Alarm: Genereer automatisch PDF- en CSV-rapporten, geen software nodig. Overtemperatuuralarm, snelle reactie, waarschuwt wanneer geregistreerde waarden onder 2 graden Celsius of boven 8 graden Celsius ko

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 14,83 bij Joom Benelux is in lijn met de € 14,83 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 10,37, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 10,37 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge?

USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge kost op dit moment € 14,83, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge het goedkoopst?

USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 14,83. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 14,83. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 10,37 en het hoogste € 14,83 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge op voorraad?

Ja, USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze USB Temperatuur Datalogger Recorder met PDF CSV Rapporten 32000 Punten Hoge.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product