Products.ai

Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour

  • Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour Protection Solaire(2*2m) 2x2 M/6.56x6.56 FT
  • Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour Protection Solaire(2*2m) 2x2 M/6.56x6.56 FT
Prijsverloop
Laagste
€ 15,48
Hoogste
€ 20,57
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 20,57
Laagste (36 dagen)
€ 15,48
Hoogste prijs
€ 20,57
Prijs gevolgd sinds
17 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 20,57. Het laagste punt in de afgelopen 36 dagen was € 15,48, het hoogste € 20,57.

Huidige prijs
€ 20,57
Laagste
€ 15,48
Hoogste
€ 20,57
Gemiddeld
€ 18,03
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 17 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN759174994805
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 20,57

Kenmerken

Caractéristique: Ce filet peut bloquer efficacement les rayons UV. Convient à toutes les saisons. Léger, facile à ranger, design pliable. Matériau PEHD, longue durée de vie. Facile à installer - Un anneau fixe monté sur le dessus du coin permet une fixation ou un retrait facile des structures existantes. Entretien à faible coût - juste laver avec un détergent normal et de l'eau. Convient pour les terrasses, les jardins, les patios, les arrière-cours, les entrées, les piscines et les aires de jeux pour enfants, pour une utilisation permanente ou temporaire. spécification: Matériel: PEHD Nombre de tissus: 6pin Réparer le trou: 50cm/1 trou Taille: Environ. 2*2m/6.6 * 6.6ft; 2*4m / 6.6*13.2ft ( Optionnel ) Liste des paquets: 1 * parasol Net 1 *

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 20,57 bij Joom Benelux is in lijn met de € 20,57 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 15,48, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 15,48 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour?

Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour kost op dit moment € 20,57, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour het goedkoopst?

Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 20,57. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 20,57. In de afgelopen 36 dagen was het laagste punt € 15,48 en het hoogste € 20,57 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour op voorraad?

Ja, Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Jardinage Bord Couvert Filet d'Ombrage Couverture Pare-Soleil Filet Balcon Cour.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product