Products.ai

Keuken Gadget Gereedschap

  • Keuken Uitbarstende Vulkaan Magnetron Reiniger Keuken Gadget Gereedschap
  • Keuken Uitbarstende Vulkaan Magnetron Reiniger Keuken Gadget Gereedschap
  • Keuken Uitbarstende Vulkaan Magnetron Reiniger Keuken Gadget Gereedschap
  • Keuken Uitbarstende Vulkaan Magnetron Reiniger Keuken Gadget Gereedschap
Prijsverloop
Laagste
€ 4,70
Hoogste
€ 8,70
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,38
Laagste (61 dagen)
€ 4,70
Hoogste prijs
€ 8,70
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 7,38. Het laagste punt in de afgelopen 61 dagen was € 4,70, het hoogste € 8,70.

Huidige prijs
€ 7,38
Laagste
€ 4,70
Hoogste
€ 8,70
Gemiddeld
€ 6,47
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN759208027721
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 7,38

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Gemaakt van dik en duurzaam PP-materiaal dat niet smelt in uw magnetronoven voor een lange tijd. 2. De dubbelwandige basis maakt het mogelijk om de vuurreiniger gemakkelijk vast te houden en te verwijderen. 3. Gemakkelijk te gebruiken, voeg volgens de indicatieschaal de juiste hoeveelheid azijn en water toe, verwarm 3-5 minuten, het vuil wordt automatisch gereinigd. 4. Ingenieus ontwerp, wanneer uw magnetron is schoongemaakt, geniet van de vulkanische uitbarsting . 5. Wijdverbreid gebruikt in huis, keuken, hotel, enz. 6. Specificatie: Materiaal: voedselkwaliteit PP Kleur: blauw Maat: 14*14*12 cm Gewicht: 120g Pakketlijst: 1 x Magnetronreiniger

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 7,38 bij Joom Benelux is in lijn met de € 7,38 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 4,70, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 4,70 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Keuken Gadget Gereedschap?

Keuken Gadget Gereedschap kost op dit moment € 7,38, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Keuken Gadget Gereedschap het goedkoopst?

Keuken Gadget Gereedschap is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 7,38. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 7,38. In de afgelopen 61 dagen was het laagste punt € 4,70 en het hoogste € 8,70 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Keuken Gadget Gereedschap op voorraad?

Ja, Keuken Gadget Gereedschap is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Keuken Gadget Gereedschap geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Keuken Gadget Gereedschap.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product