Products.ai

X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47

  • X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47
  • X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47

€ 28,28 – € 45,84

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: X-Bionic · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 26,54
Hoogste
€ 45,84
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 28,28
Laagste (31 dagen)
€ 26,54
Hoogste prijs
€ 45,84
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige laagste prijs is € 28,28. Het laagste punt in de afgelopen 31 dagen was € 26,54, het hoogste € 45,84.

Huidige prijs
€ 28,28
Laagste
€ 26,54
Hoogste
€ 45,84
Gemiddeld
€ 29,97
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN7613418259491
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieBuitenkleding
Winkels2
Prijsklasse€ 28,28 – € 45,84

Kenmerken

Beheers elke helling met vertrouwen. De X-SOCKS® SKI EXPERT OTC bieden elite skiperformance met het Air-Conditioning Channel® dat vocht van het zweet afvoert en je voet stabiliseert tegen vermoeidheid. Voorzien van de Lambertz-Nicholson 4.0 achillespeesbescherming en de Suppronation® bandage, houden deze sokken je voet veilig en comfortabel voor geconcentreerde en duurzame wintersessies.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

8,3/10Slimme koop

De huidige € 28,28 bij Trek-Expert NL ligt onder de € 37,06 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 26,54, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Trek-Expert NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,78 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 26,54 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47?

De prijs van X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 ligt op dit moment tussen € 28,28 en € 45,84, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 het goedkoopst?

Op dit moment is X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 het goedkoopst bij Trek Expert, met een totaalprijs van € 35,77 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 28,28. In de afgelopen 31 dagen was het laagste punt € 26,54 en het hoogste € 45,84 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 op voorraad?

Ja, X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze X-SOCKS - XSWYXXW24U-B121-45-47 - Sokken - Grootte 45-47.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product