Products.ai

Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart

  • Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart

Productoverzicht: Nidecker · 754723 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 239,95
Hoogste
€ 299,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 25 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 25 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 239,95
Laagste (60 dagen)
€ 239,95
Hoogste prijs
€ 299,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 239,95 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 239,95
Laagste
€ 239,95
Hoogste
€ 299,95
Gemiddeld
€ 292,95
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model754723
EAN7630949115850
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 239,95

Kenmerken

Our flagship Two-Strap binding, the Kaon Pro is the choice of contest rippers like Nic Razz and Maisie Hill. Lightweight materials ensure natural board feel and unmatched agility, including a glass-reinforced highback for precise edge control. Bombproof TPU construction in the ankle strap delivers locked-in heel hold with zero pressure points, while the upgraded Hexo Toecap 2.0 adds comfort and control from technical park runs to big mountain lines.The premium Electron+ highback delivers maximum control on takeoffs and landings while keeping things tweakable and fully adjustable.Single-piece TPU construction in the Exo-Frame Pro strap eliminates pressure points and offers insane response.The enhanced Hexo Toecap 2.0 features a 3D design that can be flipped around for a perfect fit with any boot shape.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

25 juli 2026

7,0/10Goede deal

De huidige € 239,95 bij Blue Tomato NL is in lijn met de € 239,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. Blue Tomato NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Blue Tomato NL, 3-5

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart?

Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart kost op dit moment € 239,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart het goedkoopst?

Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart is op dit moment verkrijgbaar bij Blue Tomato voor € 239,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 239,95 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart op voorraad?

Ja, Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Blue Tomato). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Nidecker Kaon-Pro 2026 Snowboard Bindingen zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product