Products.ai

Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap

  • Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap
  • Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap
Prijsverloop
Laagste
€ 16,68
Hoogste
€ 17,62
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,62
Laagste (44 dagen)
€ 16,68
Hoogste prijs
€ 17,62
Prijs gevolgd sinds
19 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 17,62. Het laagste punt in de afgelopen 44 dagen was € 16,68, het hoogste € 17,62.

Huidige prijs
€ 17,62
Laagste
€ 16,68
Hoogste
€ 17,62
Gemiddeld
€ 17,35
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 19 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN765041175529
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 17,62

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Snelle stofopvang: De basis kan worden aangesloten op een stofzuiger om snel stof op te vangen, waardoor de stofontwikkeling tijdens het werken aanzienlijk wordt verminderd, wat u een schone werkomgeving oplevert. 2. Lichaam van aluminiumlegering: De behuizing van aluminiumlegering geeft onze trimmerbasis een stevige en duurzame body, waardoor deze bestand is tegen slijtage en roest, en lange tijd gebruikt kan worden. 3. Transparante omslag: De transparante beschermhoes op de basis van de trimmer laat duidelijk zien hoeveel stof er is verzameld zodat u het kunt gebruiken en reinigen. 4. Stevig vergrendeld: De basis kan ook in diepte worden versteld en zonder gereedschap worden vervangen. Het is snel en stevig, en de in

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 17,62 bij Joom Benelux is in lijn met de € 17,62 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 16,68, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 16,68 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap?

Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap kost op dit moment € 17,62, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap het goedkoopst?

Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 17,62. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 17,62. In de afgelopen 44 dagen was het laagste punt € 16,68 en het hoogste € 17,62 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap op voorraad?

Ja, Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Trimmachine Basis Verstelbare Aluminiumlegering Duikfreesbasis met Stofopvangkap.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product