Products.ai

Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg

  • Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg Afdruipmandje
  • Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg Afdruipmandje
  • Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg Afdruipmandje
  • Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg Afdruipmandje
Prijsverloop
Laagste
€ 4,98
Hoogste
€ 9,09
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 9,09
Laagste (60 dagen)
€ 4,98
Hoogste prijs
€ 9,09
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 9,09. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 4,98, het hoogste € 9,09.

Huidige prijs
€ 9,09
Laagste
€ 4,98
Hoogste
€ 9,09
Gemiddeld
€ 7,10
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN766700123028
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 9,09

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Uitbreidbaar ontwerp: Dit telescopische opbergrek voor de gootsteen heeft een uitschuifbaar ontwerp, dat geschikt is voor alle maten gootstenen, handig in gebruik. 2. Multifunctioneel: Deze opberg spons zeep houder is veelzijdig en kan worden gebruikt om vaatdoeken, sponzen, enz. te bewaren. op een nette en georganiseerde manier. 3. Ruimtebesparend: Dit uitbreidbare opberg- en afdruipmandje kan keukengerei netjes georganiseerd houden, wat de werkefficiëntie verbetert en ruimte bespaart. 4. Uitstekend kunststofmateriaal: Dit keukenafdruipmandje is gemaakt van uitstekende kwaliteit kunststof materiaal, dat stevig en slijtvast is, niet gemakkelijk beschadigd raakt en een lange levensduur heeft. 5. Minimalistisch en modieu

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 9,09 bij Joom Benelux is in lijn met de € 9,09 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 4,98, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 4,98 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg?

Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg kost op dit moment € 9,09, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg het goedkoopst?

Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 9,09. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 9,09. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 4,98 en het hoogste € 9,09 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg op voorraad?

Ja, Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Telescopisch Afdruipmandje Multifunctioneel Ruimtebesparend Uitschuifbaar Opberg.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product