Products.ai

4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de

  • 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de positionnement pour la dérive Accroche-flotteurs Rouge rouge
  • 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de positionnement pour la dérive Accroche-flotteurs Rouge rouge
Prijsverloop
Laagste
€ 5,50
Hoogste
€ 5,50
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 12 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 12 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 5,50
Laagste (44 dagen)
€ 5,50
Hoogste prijs
€ 5,50
Prijs gevolgd sinds
20 juni 2026

De huidige prijs van € 5,50 is het laagste punt van de afgelopen 44 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 5,50
Laagste
€ 5,50
Hoogste
€ 5,50
Gemiddeld
€ 5,50
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 20 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN768273479458
Aanbod
CategorieDobbers
Winkels1
Prijsklasse€ 5,50

Kenmerken

Caractéristique: 1. Fabriqué en fil de matériau proche de la densité de l’eau, il a une plus grande flottabilité et peut empêcher le crochet de couler. 2. Le joint torique en caoutchouc attaché est facile à ajuster et peut être utilisé pour la fixation et le démontage.. Desserrez le fil à la main ou utilisez un pinceau indicateur de fil. 3. Les flotteurs peuvent attirer les poissons et sont des accessoires d’outils idéaux pour la pêche à la mouche. Ils sont très pratiques pour la pêche. 4. Facile à installer et à démonter, il est aussi léger qu’une plume et n’endommagera pas la ligne de pêche principale. 5. De petite taille, léger, il est facile à transporter. Avec elle, vous passerez un agréable temps de pêche. spécification: Type d'élémen

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

12 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 5,50 bij Joom Benelux is in lijn met de € 5,50 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de?

4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de kost op dit moment € 5,50, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de het goedkoopst?

4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 5,50. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 5,50 is het laagste punt van de afgelopen 44 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de op voorraad?

Ja, 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze 4 pièces Flotteur de pêche à la mouche Fil Indicateurs de touche Flotteurs de.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product