Products.ai

Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush

  • Airbrush Luchtslang 1,89m 6,2ft G1/8 Binnendraad Roestvrij Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush
  • Airbrush Luchtslang 1,89m 6,2ft G1/8 Binnendraad Roestvrij Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush
Prijsverloop
Laagste
€ 8,07
Hoogste
€ 8,32
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,11
Laagste (45 dagen)
€ 8,07
Hoogste prijs
€ 8,32
Prijs gevolgd sinds
19 juni 2026

De huidige prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 45 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,11
Laagste
€ 8,07
Hoogste
€ 8,32
Gemiddeld
€ 8,16
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 19 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN768273655630
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 8,11

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. EENVOUDIGE VERBINDING: De luchtslang van de airbrush wordt geleverd met een schroefdraadaansluiting, wat handiger kan zijn om de pneumatische koppeling aan te sluiten. 2. G1 8 BINNENDRAAD: Connector met G1/8 binnendraad wordt gebruikt, en airbrushes met dezelfde specificatie-interface kunnen worden gebruikt. 3. MATERIAAL VAN HOGE KWALITEIT: Gemaakt van hoogwaardig nylonvezel messing materiaal, sterk en duurzaam, roestvrij, garandeert langdurig gebruik. 4. UITSTEKENDE PRODUCTIE: De airbrushslang is voortreffelijk van vakmanschap, lichtgewicht en praktisch, gemakkelijk te dragen zonder last. 5. TOEPASSINGSGEBIED: Deze luchtslang voor airbrush is geschikt voor verfairbrushes, etc., de perfecte pneumatische airbrush-access

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 8,11 bij Joom Benelux is in lijn met de € 8,11 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 8,07, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 8,07 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush?

Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush kost op dit moment € 8,11, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush het goedkoopst?

Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 8,11. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 45 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush op voorraad?

Ja, Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Airbrush Verbindingsslang voor Verf Airbrush.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product