Products.ai

Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit

  • Magnetron Voedselafdekking Oliebestendig Hittebestendig Multifunctioneel Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit
  • Magnetron Voedselafdekking Oliebestendig Hittebestendig Multifunctioneel Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit

Productoverzicht: KONNWEI · white Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 18,27
Hoogste
€ 18,27
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 3 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 3 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 18,27
Laagste (29 dagen)
€ 18,27
Hoogste prijs
€ 18,27
Prijs gevolgd sinds
5 juli 2026

De huidige prijs van € 18,27 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 18,27
Laagste
€ 18,27
Hoogste
€ 18,27
Gemiddeld
€ 18,27
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 5 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN768273660658
Uiterlijk & staat
Kleurwhite
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 18,27

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. MATERIALEN VAN VOEDSELKWALITEIT: Gemaakt van voedselveilig ABS, PC-materialen om milieuvriendelijk, gezond, veilig voor voedsel en gemakkelijk schoon te maken te garanderen. Gebruikers kunnen er zeker van zijn dat het geen negatieve invloed op voedsel zal hebben. 2. BESTAND OP HOGE TEMPERATUUR: Het is bestand tegen een temperatuurbereik van -104 graden F tot 312 graden F, wat geschikt is voor het voorkomen van oliespatten in magnetrons of voor het afdekken van gekookt voedsel, restjes, groenten en fruit voor versheid en bewaring. 3. SPATWATERDICHT ONTWERP: In plaats van huishoudfolie komt de magnetron voedselafdekking niet in direct contact met het voedsel, voorkomt spatten tijdens het koken en houdt het voedsel warm n

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

3 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 18,27 bij Joom Benelux is in lijn met de € 18,27 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit?

Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit kost op dit moment € 18,27, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit het goedkoopst?

Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 18,27. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 18,27 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit op voorraad?

Ja, Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Magnetron Anti-Spatdeksel met Handvat wit.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product