Products.ai

Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set

  • Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set
  • Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set
Prijsverloop
Laagste
€ 12,07
Hoogste
€ 13,32
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,07
Laagste (28 dagen)
€ 12,07
Hoogste prijs
€ 13,32
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 12,07 is het laagste punt van de afgelopen 28 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 12,07
Laagste
€ 12,07
Hoogste
€ 13,32
Gemiddeld
€ 12,56
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN768273951893
Aanbod
CategorieKnutselklei
Winkels1
Prijsklasse€ 12,07

Kenmerken

Voorzien zijn van: 1. Glad plastic materiaal, gemakkelijk schoon te maken en te wassen na gebruik, handig en praktisch voor gebruik. 2. Ze zijn gemaakt van plastic materiaal, van hoge kwaliteit, veilig en milieuvriendelijk, stabiel en duurzaam. 3. Met een glad oppervlak en goede elasticiteit van de meskop, die nauwkeurig kan schrapen om het gewenste effect te bereiken. 4. Geschikt voor het vormen, graveren en gladmaken van klei, polymeerklei, zachte klei, enz., eenvoudig te bedienen. 5. 10 sets snijmessen zijn beschikbaar voor gebruik, kunnen door uzelf worden gebruikt, of als cadeau voor uw familie of vrienden. Specificatie: Voorwaarde: 100 procent gloednieuw Type voorwerp: Plastic snijmes Materiaal: Plastic Doel: Klei Zachte Aardewerk Ger

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 12,07 bij Joom Benelux is in lijn met de € 12,07 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set?

Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set kost op dit moment € 12,07, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set het goedkoopst?

Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 12,07. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,07 is het laagste punt van de afgelopen 28 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set op voorraad?

Ja, Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set geleverd?

De snelste winkel levert binnen 9 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Polymeerklei Plastic Snijmes Aardewerk Keramiek Sculptuurmes 6 stuks x 10 Set.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product