Products.ai

Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer

  • Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer
  • Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer

€ 10,79 – € 13,94

Vergelijk alle 5 winkels

Productoverzicht: Mario Badescu · 0785364134683 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 8,11
Hoogste
€ 9,89
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (5)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,11
Laagste (59 dagen)
€ 8,11
Hoogste prijs
€ 9,89
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,11
Laagste
€ 8,11
Hoogste
€ 9,89
Gemiddeld
€ 8,83
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model0785364134683
EAN785364134683
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels5
Alle details tonen
Prijsklasse€ 10,79 – € 13,94

Kenmerken

Mario Badescu Pore Minimizer 16 g Get smoother, more even skin with Mario Badescu Pore Minimizer - a targeted skincare product that helps reduce the appearance of pores and create a more refined skin surface. The lightweight formula is designed to give skin a more polished appearance and a beautiful, even finish. Pore Minimizer helps smooth skin texture and absorb excess oil, leaving skin looking less shiny and more balanced. It is ideal for areas where pores are more visible, such as the nose, forehead and chin, and can be used alone or as a perfect base under makeup. With its silky texture, the product glides easily on the skin, leaving a comfortable, smooth surface. Mario Badescu Pore Minimizer is a practical product for those who want a more even look and a flawless makeup finish. Pore-minimizing skincare product Helps reduce the appearance of pores Smoothes the skin's surface for a more even finish Helps control excess oil Can be used as a base before makeup Light and silky texture Contents: 16 g How to use: Apply a small amount to cleansed skin, especially on areas with visible pores. Use alone or as the last step in your skincare routine before makeup.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

7,7/10Goede deal

De huidige € 10,79 bij Luxplus NL ligt onder de € 12,93 die je bij de meeste van de 5 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 8,11, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Luxplus NL duidelijk de scherpste keuze.

5 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,14 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 8,11 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer?

De prijs van Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer ligt op dit moment tussen € 10,79 en € 13,94, vergeleken bij 5 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer het goedkoopst?

Op dit moment is Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer het goedkoopst bij Luxplus, met een totaalprijs van € 10,79 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,11 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer op voorraad?

Ja, Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer is op voorraad bij 5 van de 5 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Mario Badescu Pore & Blackhead Minimizer.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product