Products.ai

Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml

  • Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml
  • Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml

€ 17,16 – € 33,00

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Collistar · 8015150260992 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 17,16
Hoogste
€ 22,32
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,16
Laagste (52 dagen)
€ 17,16
Hoogste prijs
€ 22,32
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige prijs van € 17,16 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 17,16
Laagste
€ 17,16
Hoogste
€ 22,32
Gemiddeld
€ 17,39
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model8015150260992
EAN8015150260992
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 17,16 – € 33,00

Kenmerken

Hou je van de zon en wil je je er niet voor verbergen, vooral niet op vakantie? Dan is een goede zonverzorging het allerbelangrijkste. Met de After Sun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment heb je een hoogwaardig en intensief voedend product van Collistar in handen dat je huid voorziet van waardevol vocht en haar glad maakt na elk zonnebad. Dankzij dit verzachtende en herstellende effect is de zonneverzorging de ideale metgezel voor elke vakantiereis. Niet alleen volwassenen zijn dol op het Collistar product, maar ook kinderen. De verzorging is immers speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid.Perfecte verzorging voor zonaanbiddersMet de After Sun Ultra Soothing After Sun Repair Treatment van Collistar is de weg vrij voor zonaanbidders. Deze behandeling, die direct na het zonnebaden wordt aangebracht, bevordert het regeneratieproces van de huid en versterkt de beschermende barrière. Zo krijgt je huid weer vocht en herstelt ze zich na blootstelling aan hitte en UV-straling. Het resultaat mag er zijn: een perfect gebruinde huid die er glad en gevoed uitziet.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 23,16 bij V&D is in lijn met de € 23,16 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 17,16, dus de absolute bodem is dit niet, maar V&D is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 17,16 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml?

De prijs van Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml ligt op dit moment tussen € 17,16 en € 33,00, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml het goedkoopst?

Op dit moment is Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 23,16 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 17,16 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml op voorraad?

Ja, Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Collistar After Sun Ultra Soothing Repair Treatment Aftersun Dames 250 ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product