Products.ai

Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart

  • Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart

€ 108,99 – € 109,67

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Manfrotto · 357-1 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 78,26
Hoogste
€ 109,67
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 24 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 24 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 108,99
Laagste (44 dagen)
€ 78,26
Hoogste prijs
€ 109,67
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 108,99. Het laagste punt in de afgelopen 44 dagen was € 78,26, het hoogste € 109,67.

Huidige prijs
€ 108,99
Laagste
€ 78,26
Hoogste
€ 109,67
Gemiddeld
€ 104,14
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model357-1
EAN8024221693690
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 108,99 – € 109,67

Kenmerken

This Quick Release adapter gives you the freedom to remove the camera from the head and place it onto any other support. Supplied with a 357PLV-1 sliding plate provided with 2 x 1/4 and 2 x 3/8 camera screws and a removable anti-rotation pin.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

24 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 108,99 bij bol.com ligt onder de € 109,33 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 78,26, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,34 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 7

Nadelen

  • Stond eerder op € 78,26 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart?

De prijs van Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart ligt op dit moment tussen € 108,99 en € 109,67, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 108,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 108,99. In de afgelopen 44 dagen was het laagste punt € 78,26 en het hoogste € 109,67 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart op voorraad?

Ja, Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Manfrotto 357-1 Glijplaatadapter Zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product