Products.ai

Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case

  • Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case

Productoverzicht: Manfrotto · MB MA3-BP-FM · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 122,65
Hoogste
€ 152,18
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 152,18
Laagste (50 dagen)
€ 122,65
Hoogste prijs
€ 152,18
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 152,18. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 122,65, het hoogste € 152,18.

Huidige prijs
€ 152,18
Laagste
€ 122,65
Hoogste
€ 152,18
Gemiddeld
€ 125,60
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelMB MA3-BP-FM
EAN8024221721720
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieCameratassen
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 161,99

Kenmerken

Manfrotto MB MA3-BP-FM cameratassen en rugzakken Rugzak Zwart

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 161,99 bij Proshop NL is in lijn met de € 161,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 122,65, dus de absolute bodem is dit niet, maar Proshop NL is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 122,65 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case?

Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case kost op dit moment € 161,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case het goedkoopst?

Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case is op dit moment verkrijgbaar bij Proshop voor € 161,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 152,18. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 122,65 en het hoogste € 152,18 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case op voorraad?

Ja, Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case geleverd?

De snelste winkel levert binnen 6 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Manfrotto MB MA3-BP-FM camera case.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product