Products.ai

Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR

  • Wielvergrendelingen voor en achter Miche Miche SWR

€ 25,06 – € 42,57

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Miche · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 25,06
Hoogste
€ 28,09
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 25,06
Laagste (59 dagen)
€ 25,06
Hoogste prijs
€ 28,09
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 25,06 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 25,06
Laagste
€ 25,06
Hoogste
€ 28,09
Gemiddeld
€ 26,90
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkMiche
EAN8054521670657
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 25,06 – € 42,57

Kenmerken

Het Triangle Miche SWR voor- en achterwielslot is een ideale keuze voor fietsers die op zoek zijn naar een betrouwbare oplossing voor het beveiligen van hun wielen. Gemaakt door het gerenommeerde merk Triangle, is dit wielslot ontworpen om maximale bescherming te bieden en elk risico op diefstal te voorkomen. Dankzij de stevige constructie is dit wielslot extreem sterk en duurzaam. Het is gemaakt van hoogwaardige materialen, waardoor het zelfs onder de zwaarste omstandigheden uitzonderlijke prestaties levert. Met de voorste en achterste wielsloten Triangle Miche SWR kun je er zeker van zijn dat je wielen op hun plaats blijven als je onderweg bent. Dit wielslot is speciaal ontworpen om perfect te passen op verschillende soorten fietsen. Het is eenvoudig te installeren en biedt een nauwkeurige pasvorm voor optimale veiligheid. Of je nu een racefiets, mountainbike of ander type fiets hebt, dit wielslot is compatible en zorgt voor een stevige grip. Naast de functionaliteit van het wielslot...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 25,06 bij Velo-Store NL ligt onder de € 33,82 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 8,76 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR?

De prijs van Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR ligt op dit moment tussen € 25,06 en € 42,57, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR het goedkoopst?

Op dit moment is Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 25,06 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 25,06 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR op voorraad?

Ja, Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Wielvergrendelingen voor en achter Miche SWR.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product