Products.ai

Kappa Kanto Ballenzak Zwart

  • Kappa Kanto Ballenzak Zwart

€ 39,03 – € 59,53

Vergelijk alle 4 winkels

Productoverzicht: Kappa · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 39,02
Hoogste
€ 40,41
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (4)

Sorteer:

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 39,03
Laagste (50 dagen)
€ 39,02
Hoogste prijs
€ 40,41
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 39,03 is het laagste punt van de afgelopen 50 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 39,03
Laagste
€ 39,02
Hoogste
€ 40,41
Gemiddeld
€ 39,61
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKappa
EAN8058347182035
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieVoetbal
Winkels4
Prijsklasse€ 39,03 – € 59,53

Kenmerken

Kappa Kanto Balloonzakcapaciteit van 12 ballen Maat 5100% 600D polyester Resistente en waterdichte bodem

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

6,8/10Goede deal

De huidige € 39,03 bij Handball-Store NL ligt onder de € 40,83 die je bij de meeste van de 4 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 39,02, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Handball-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

4 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,80 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 4

Nadelen

  • Stond eerder op € 39,02 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Kappa Kanto Ballenzak Zwart?

De prijs van Kappa Kanto Ballenzak Zwart ligt op dit moment tussen € 39,03 en € 59,53, vergeleken bij 4 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Kappa Kanto Ballenzak Zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Kappa Kanto Ballenzak Zwart het goedkoopst bij Foot Store, met een totaalprijs van € 39,89 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 39,03 is het laagste punt van de afgelopen 50 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Kappa Kanto Ballenzak Zwart op voorraad?

Ja, Kappa Kanto Ballenzak Zwart is op voorraad bij 4 van de 4 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Kappa Kanto Ballenzak Zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 12 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Kappa Kanto Ballenzak Zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product