Products.ai

Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex

  • Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex
  • Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex

€ 139,00 – € 139,90

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Chicco · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 132,05
Hoogste
€ 139,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 27 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 27 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 139,00
Laagste (50 dagen)
€ 132,05
Hoogste prijs
€ 139,00
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 139,00. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 132,05, het hoogste € 139,00.

Huidige prijs
€ 139,00
Laagste
€ 132,05
Hoogste
€ 139,00
Gemiddeld
€ 138,44
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkChicco
EAN8058664179022
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieBabystoeltjes
Winkels2
Prijsklasse€ 139,00 – € 139,90

Kenmerken

De Chicco Polly Armonia kinderstoel is geschikt vanaf de geboorte dankzij de verstelbare rugleuning en mini verkleiner. De mini verkleiner is gemaakt van 100% biologisch katoen voor extra comfort. De stoel beschikt over een 3-in-1 functie waardoor je stoel kunt gebruiken als een ligstoel, kinderstoel en een babystoel. Door de 9 verschillende hoogtestanden is er altijd een ideale stand voor jou. Om het je kindje zo comfortabel mogelijk te maken is de voetensteun en het dienblad te verstellen. Ook kun je de kinderstoel makkelijk verplaatsen door de 4 wieltjes en is de stoel compact op te vouwen voor ruimtebesparing. Met het moderne en stijlvolle uiterlijk en houten details past deze stoel in bijna elk interieur.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

27 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 139,00 bij Prenatal.nl ligt onder de € 139,45 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 132,05, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Prenatal.nl duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,45 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Prenatal.nl

Nadelen

  • Stond eerder op € 132,05 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex?

De prijs van Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex ligt op dit moment tussen € 139,00 en € 139,90, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex het goedkoopst?

Op dit moment is Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex het goedkoopst bij Prenatal.nl, met een totaalprijs van € 139,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 139,00. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 132,05 en het hoogste € 139,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex op voorraad?

Ja, Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Chicco Polly Armonia eetstoel Scandinavian unisex.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product