Products.ai

Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat

  • Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat

Productoverzicht: Therabody · GEN4-PKG-DUO-EU-NA · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 26,46
Hoogste
€ 38,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 38,95
Laagste (59 dagen)
€ 26,46
Hoogste prijs
€ 38,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 38,95. Het laagste punt in de afgelopen 59 dagen was € 26,46, het hoogste € 38,95.

Huidige prijs
€ 38,95
Laagste
€ 26,46
Hoogste
€ 38,95
Gemiddeld
€ 32,20
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelGEN4-PKG-DUO-EU-NA
EAN810036053228
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels1
Alle details tonen
Prijsklasse€ 38,95

Kenmerken

The only thing better than the feeling of Theragun is more of it. First of its kind, the Duo Adapter was specifically designed to let you use two attachments on one Theragun device for relief in half the time. Each Theargun attachment has a unique shape and impact level and now with the Duo Adapter you are able to create a truly customized percussive therapy experience. Use two of the same attachments or mix and match attachments to create more than 30 combinations* to most effectively treat various body parts and ailments. There is no better way to ease tension, reduce discomfort, and bounce back faster. Can be used with: Theragun Prime, ELITE, and PRO

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 38,95 bij bol.com is in lijn met de € 38,95 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 26,46, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 26,46 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat?

Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat kost op dit moment € 38,95, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat het goedkoopst?

Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat is op dit moment verkrijgbaar bij bol.com voor € 38,95. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 38,95. In de afgelopen 59 dagen was het laagste punt € 26,46 en het hoogste € 38,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat op voorraad?

Ja, Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Theragun Duo Adapter - Massage Apparaat.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product