Products.ai

Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften

  • Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften
  • Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften
  • Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften
  • Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften
Prijsverloop
Laagste
€ 482,00
Hoogste
€ 556,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 556,00
Laagste (60 dagen)
€ 482,00
Hoogste prijs
€ 556,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 556,00. Het laagste punt in de afgelopen 60 dagen was € 482,00, het hoogste € 556,00.

Huidige prijs
€ 556,00
Laagste
€ 482,00
Hoogste
€ 556,00
Gemiddeld
€ 531,75
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8115876648118
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 556,00

Kenmerken

Pick-up Truck Kraan, Opvouwbare Vrachtwagen Gemonteerde Bedkraan met 1100 lbs Handmatige Lier, Stalen Pick-up Truck Jib Kraan Hijsinstallatie 360 Graden Draaibaar voor het Hefen van Goederen in de Bouw, Bosbouw en Fabriek Solide laadcapaciteit Handmatige bediening Veelzijdige toepassing Duurzaam en betrouwbaar Draagbaar en gebruiksvriendelijk Breed scala aan toepassingen Model nummer van het object: HXCZDJ-05, Stroomconfiguratie: 1100 lbs Handlier, Productgewicht: 77,2 lbs/35 kg, Maximale Belastbaarheid: 1100 lbs/499 kg,Materiaal: Gelegeerd Staal,Productafmetingen: 5,51 x 4,27 x 0,86 ft/168 x 130 x 26 cm

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 556,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 556,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 482,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 482,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften?

Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften kost op dit moment € 556,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften het goedkoopst?

Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 556,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 556,00. In de afgelopen 60 dagen was het laagste punt € 482,00 en het hoogste € 556,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften op voorraad?

Ja, Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Pick-up Truck Kraan Hijskraan 1100 lbs met Handmatige Lier 360° Hijsen Liften.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product