Products.ai

X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ

  • X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ Grillrooster met Handvat en Ondersteuning X-Draad, Draagbaar Kampeer Kookgerei
  • X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ Grillrooster met Handvat en Ondersteuning X-Draad, Draagbaar Kampeer Kookgerei
  • X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ Grillrooster met Handvat en Ondersteuning X-Draad, Draagbaar Kampeer Kookgerei
  • X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ Grillrooster met Handvat en Ondersteuning X-Draad, Draagbaar Kampeer Kookgerei
Prijsverloop
Laagste
€ 168,00
Hoogste
€ 173,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 173,00
Laagste (61 dagen)
€ 168,00
Hoogste prijs
€ 173,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 173,00. Het laagste punt in de afgelopen 61 dagen was € 168,00, het hoogste € 173,00.

Huidige prijs
€ 173,00
Laagste
€ 168,00
Hoogste
€ 173,00
Gemiddeld
€ 169,89
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8115877276785
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 173,00

Kenmerken

X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ Grillrooster met Handvat en Steun X-Draad, Draagbaar Kampeer Kookgerei voor Buitenfeest & Bijeenkomst, 36 Inch Zwart Uitstekend materiaal Hittebestendige Coating Uniforme verwarming Gemakkelijk te dragen Gemakkelijk te installeren Gebruikte Hoge temperatuurbestendigheid: 572 / 300, Laadvermogen: 44 lbs / 20 kg,Kleur: Zwart,Model: JY-MY-YKW36,Materiaal: Premium Q235 Staal, Nettogewicht: 12 pond / 5,6 kg,Productafmetingen: 36x1 inch / 910x25 mm

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 173,00 bij Joom Benelux is in lijn met de € 173,00 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 168,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 168,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ?

X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ kost op dit moment € 173,00, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ het goedkoopst?

X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 173,00. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 173,00. In de afgelopen 61 dagen was het laagste punt € 168,00 en het hoogste € 173,00 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ op voorraad?

Ja, X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt X-Marks Vuurkorf Grillrooster, Rond Kookrooster, Heavy Duty Staal Kampvuur BBQ geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze X-Marks Vuurkorf Grillrooster.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product