Products.ai

Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas

  • Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas
  • Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas

€ 100,00 – € 104,67

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Peak Design · BEDS-3-DS-3 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 75,99
Hoogste
€ 106,41
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 15 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 15 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 100,00
Laagste (50 dagen)
€ 75,99
Hoogste prijs
€ 106,41
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 100,00. Het laagste punt in de afgelopen 50 dagen was € 75,99, het hoogste € 106,41.

Huidige prijs
€ 100,00
Laagste
€ 75,99
Hoogste
€ 106,41
Gemiddeld
€ 90,53
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
ModelBEDS-3-DS-3
EAN818373028046
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieHandtassen
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 100,00 – € 104,67

Kenmerken

Je verstelt de gevoerde schouderband van de tas makkelijk tijdens het dragen.Dankzij de flexfold verdeler deel jij je tas in zoals jij wilt.Met de externe draagriemen maak je je gimbal of statief vast aan de tas.Je krijgt geen regenhoes bij deze tas, waardoor hij niet helemaal waterdicht is.In deze tas is geen ruimte voor een tablet of laptop.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

15 juli 2026

6,7/10Goede deal

De huidige € 100,00 bij Coolblue NL ligt onder de € 102,34 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 75,99, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Coolblue NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,34 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij Coolblue NL, Voor 23.59 uur besteld, morgen gratis bezorgd

Nadelen

  • Stond eerder op € 75,99 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas?

De prijs van Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas ligt op dit moment tussen € 100,00 en € 104,67, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas het goedkoopst?

Op dit moment is Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas het goedkoopst bij Coolblue NL, met een totaalprijs van € 100,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 100,00. In de afgelopen 50 dagen was het laagste punt € 75,99 en het hoogste € 106,41 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas op voorraad?

Ja, Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Proshop). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Peak Design Everyday Sling 3L Ocean Blauw - Compacte Fototas.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product