Products.ai

Reisafstandhouder Fox DHX 2022

  • Reisafstandhouder Fox DHX 2022

€ 5,97 – € 19,25

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Fox Racing · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 5,97
Hoogste
€ 7,26
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 12 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 12 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 5,97
Laagste (58 dagen)
€ 5,97
Hoogste prijs
€ 7,26
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 5,97 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 5,97
Laagste
€ 5,97
Hoogste
€ 7,26
Gemiddeld
€ 6,65
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN821973435589
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 5,97 – € 19,25

Kenmerken

Geef je fiets optimale prestaties met de Spacer Voyage Fox DHX 2022, een onmisbaar accessoire voor fietsliefhebbers. Ontworpen door het bekende merk Fox Racing, verbetert dit optimalisatie-element de stabiliteit en responsiviteit van je vering, wat zorgt voor een ongeëvenaarde rijervaring.Gemaakt van hoogwaardige materialen, staat de Spacer Voyage Fox DHX 2022 voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Of je nu een ervaren fietser bent of een gepassioneerde amateur, dit product is ontworpen om te voldoen aan de eisen van de meest uitdagende terreinen.De belangrijkste kenmerken van de Spacer Voyage zijn:Geavanceerd ontwerp: Zorgt voor een perfecte integratie met de Fox DHX veringssysteem, wat de werking van het geheel optimaliseert.Lichte materialen: Zorgt voor gewichtsreductie zonder in te boeten op stevigheid, wat bijdraagt aan een betere algehele prestatie van je fiets.Eenvoudige installatie: Ontworpen voor een snelle en probleemloze montage, zelfs voor beginnende fietsers.Verb...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

12 juli 2026

7,9/10Goede deal

De huidige € 5,97 bij Velo-Store NL ligt onder de € 12,61 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 6,64 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Reisafstandhouder Fox DHX 2022?

De prijs van Reisafstandhouder Fox DHX 2022 ligt op dit moment tussen € 5,97 en € 19,25, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Reisafstandhouder Fox DHX 2022 het goedkoopst?

Op dit moment is Reisafstandhouder Fox DHX 2022 het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 5,97 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 5,97 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Reisafstandhouder Fox DHX 2022 op voorraad?

Ja, Reisafstandhouder Fox DHX 2022 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Reisafstandhouder Fox DHX 2022 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 11 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Reisafstandhouder Fox DHX 2022.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product