Products.ai

Steakmes Arcos 105mm America Serie

  • Steakmes Arcos 105mm America Serie
  • Steakmes Arcos 105mm America Serie
  • Steakmes Arcos 105mm America Serie
  • Steakmes Arcos 105mm America Serie
Prijsverloop
Laagste
€ 14,86
Hoogste
€ 16,10
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 31 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 31 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 14,86
Laagste (60 dagen)
€ 14,86
Hoogste prijs
€ 16,10
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 14,86 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 14,86
Laagste
€ 14,86
Hoogste
€ 16,10
Gemiddeld
€ 15,15
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkJamon
EAN8421002100406
Aanbod
CategorieKeukenmessen
Winkels1
Prijsklasse€ 16,07

Kenmerken

Arcos messen klassiek hout voor meer traditioneel Plaat van martensitisch roestvrij staal met hoog chroomgehalte, van het chemische element in de belangrijkste staalsoorten dat corrosiebestendigheid geeft. Dit staal heeft een minimale hardheid van 52 HRc bereikt. Gemiddelde samenstelling: 0,30% koolstof (C); 14% chroom (Cr); 0,30% mangaan (Mn); 0,20% silicium (Si). De handgrepen zijn samengeperst hout, bladeren van

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

31 juli 2026

6,5/10Goede deal

De huidige € 16,07 bij Joom Benelux is in lijn met de € 16,07 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 14,86, dus de absolute bodem is dit niet, maar Joom Benelux is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • Gratis verzending bij Joom Benelux, 2 - 5

Nadelen

  • Stond eerder op € 14,86 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Steakmes Arcos 105mm America Serie?

Steakmes Arcos 105mm America Serie kost op dit moment € 16,07, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Steakmes Arcos 105mm America Serie het goedkoopst?

Steakmes Arcos 105mm America Serie is op dit moment verkrijgbaar bij Joom voor € 16,07. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 14,86 is het laagste punt van de afgelopen 60 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Steakmes Arcos 105mm America Serie op voorraad?

Ja, Steakmes Arcos 105mm America Serie is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Steakmes Arcos 105mm America Serie geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (Joom). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Steakmes Arcos 105mm America Serie.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product