Products.ai

Babymutsje met kwastje 17I31501

  • Babymutsje met kwastje 17I31501

€ 17,00 – € 17,99

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Neck & Neck · 17I31501-23 · blue · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 15,00
Hoogste
€ 17,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 2 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,99
Laagste (61 dagen)
€ 15,00
Hoogste prijs
€ 17,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 17,99. Het laagste punt in de afgelopen 61 dagen was € 15,00, het hoogste € 17,99.

Huidige prijs
€ 17,99
Laagste
€ 15,00
Hoogste
€ 17,99
Gemiddeld
€ 15,78
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model17I31501-23
EAN8433638543243
Uiterlijk & staat
Kleurblue
Staatnew
Aanbod
Alle details tonen
Winkels3
Prijsklasse€ 17,00 – € 17,99

Kenmerken

Beanie met kwastje. Contrasterend ontwerp met twee strepen. Verstelbare elastische band. Samenstelling: 95% Katoen, 5% Wol Onderhoud: - Wassen op max. 30ºC. - Geen bleekmiddel gebruiken. - Strijken op lage temperatuur. - Ondersteunt chemisch reinigen. - Geen droger gebruiken.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 augustus 2026

7,4/10Goede deal

De huidige € 17,00 bij Spartoo NL ligt onder de € 17,99 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 15,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Spartoo NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,99 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij Spartoo NL, 4 werkdagen

Nadelen

  • Stond eerder op € 15,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Babymutsje met kwastje 17I31501?

De prijs van Babymutsje met kwastje 17I31501 ligt op dit moment tussen € 17,00 en € 17,99, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Babymutsje met kwastje 17I31501 het goedkoopst?

Op dit moment is Babymutsje met kwastje 17I31501 het goedkoopst bij Spartoo, met een totaalprijs van € 17,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 17,99. In de afgelopen 61 dagen was het laagste punt € 15,00 en het hoogste € 17,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Babymutsje met kwastje 17I31501 op voorraad?

Ja, Babymutsje met kwastje 17I31501 is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Babymutsje met kwastje 17I31501 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Babymutsje met kwastje 17I31501.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product