Products.ai

Dames membraanfleece Spiuk Anatomic

  • Dames membraanfleece Spiuk Anatomic

€ 72,00 – € 76,85

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Spiuk · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 72,00
Hoogste
€ 83,69
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 72,00
Laagste (58 dagen)
€ 72,00
Hoogste prijs
€ 83,69
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 72,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 72,00
Laagste
€ 72,00
Hoogste
€ 83,69
Gemiddeld
€ 78,35
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkSpiuk
EAN8435409085990
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 72,00 – € 76,85

Kenmerken

In de winter kun je houden van trendy maar functionele looks. Het jack Anatomic voor dames valt op door zijn stoere uiterlijk, maar ook door zijn innerlijke warmte. Het Anatomic jack combineert een M2V® membraan met SensodryWarm® stof aan de binnenkant. Hij past perfect en beschermt u tegen de kou zonder aan comfort in te boeten. De details die het zo origineel maken, zullen u zeker verleiden: elegante manchetten die spelen met contrasten en een iriserend logo, discreet, maar dat zijn effect maakt. Je zult het moeilijk vinden om zonder te doen tijdens de zomer.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,6/10Goede deal

De huidige € 73,00 bij Velo-Store NL ligt onder de € 74,93 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 72,00, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Velo-Store NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 1,93 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Nadelen

  • Stond eerder op € 72,00 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Dames membraanfleece Spiuk Anatomic?

De prijs van Dames membraanfleece Spiuk Anatomic ligt op dit moment tussen € 72,00 en € 76,85, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Dames membraanfleece Spiuk Anatomic het goedkoopst?

Op dit moment is Dames membraanfleece Spiuk Anatomic het goedkoopst bij Velo Store, met een totaalprijs van € 73,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 72,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Dames membraanfleece Spiuk Anatomic op voorraad?

Ja, Dames membraanfleece Spiuk Anatomic is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Dames membraanfleece Spiuk Anatomic geleverd?

De snelste winkel levert binnen 7 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Dames membraanfleece Spiuk Anatomic.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product