Products.ai

Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille

  • Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille
  • Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille

Productoverzicht: Bianco Lucci · 8684404401391 · pink · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 28,17
Hoogste
€ 47,53
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 47,53
Laagste (48 dagen)
€ 28,17
Hoogste prijs
€ 47,53
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 47,53. Het laagste punt in de afgelopen 48 dagen was € 28,17, het hoogste € 47,53.

Huidige prijs
€ 47,53
Laagste
€ 28,17
Hoogste
€ 47,53
Gemiddeld
€ 33,15
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model8684404401391
EAN8684404401391
Uiterlijk & staat
Kleurpink
Staatnew
Aanbod
CategorieJurken
Alle details tonen
Winkels2
Prijsklasse€ 47,53

Kenmerken

Verhoog je garderobe met onze Textured V-Neck Midi Dress met een smocked taille. Deze jurk is gemaakt van comfortabele katoen en biedt een perfecte combinatie van stijl en gemak voor een fashionable look. De relaxte pasvorm, lange mouwen en textuurontwerp zorgen voor een unieke uitstraling die perfect is voor veelzijdige gelegenheden. Ideaal voor volwassen vrouwen en meisjes, heeft het een handige pull-on sluiting voor gemakkelijk aan- en uittrekken. Stap stijlvol naar buiten met deze chique midi-jurk die comfort en elegantie garandeert.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 47,53 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 47,53 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 28,17, dus de absolute bodem is dit niet, maar Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 28,17 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille?

Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille kost op dit moment € 47,53, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille het goedkoopst?

Op dit moment is Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 47,53 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 47,53. In de afgelopen 48 dagen was het laagste punt € 28,17 en het hoogste € 47,53 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille op voorraad?

Ja, Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Geverfde V-hals Midi-jurk met Geraffineerde Taille.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product