Products.ai

Glanzende Gevoerde Vest met Rits

  • Glanzende Gevoerde Vest met Rits
  • Glanzende Gevoerde Vest met Rits

Productoverzicht: Big Dart · 8684404766445 · black · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 28,95
Hoogste
€ 47,09
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 47,09
Laagste (58 dagen)
€ 28,95
Hoogste prijs
€ 47,09
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 47,09. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 28,95, het hoogste € 47,09.

Huidige prijs
€ 47,09
Laagste
€ 28,95
Hoogste
€ 47,09
Gemiddeld
€ 36,48
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model8684404766445
EAN8684404766445
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
CategorieVesten
Alle details tonen
Winkels2
Prijsklasse€ 47,09

Kenmerken

Verhoog uw buitencollectie met onze stijlvolle Puffer Vest, ontworpen voor de moderne vrouw. Gemaakt van hoogwaardige geweven polyester, biedt deze vest een dikke en gezellige laag, perfect voor casual uitjes. Het mouwloze ontwerp zorgt voor bewegingsvrijheid, terwijl de ritsluiting en de kraag zorgen voor een klassieke uitstraling. Ideaal voor het laagjesprincipe, slaat deze textuurvest de perfecte balans tussen functionaliteit en mode. Omarm comfort en stijl in dit veelzijdige stuk dat elke casual look aanvult.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 45,86 bij Secret Sales NL is in lijn met de € 45,86 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 28,95, dus de absolute bodem is dit niet, maar Secret Sales NL is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 28,95 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Glanzende Gevoerde Vest met Rits?

Glanzende Gevoerde Vest met Rits kost op dit moment € 47,09, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Glanzende Gevoerde Vest met Rits het goedkoopst?

Op dit moment is Glanzende Gevoerde Vest met Rits het goedkoopst bij Secret Sales, met een totaalprijs van € 45,86 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 47,09. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 28,95 en het hoogste € 47,09 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Glanzende Gevoerde Vest met Rits op voorraad?

Ja, Glanzende Gevoerde Vest met Rits is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Glanzende Gevoerde Vest met Rits geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Glanzende Gevoerde Vest met Rits.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product