Products.ai

Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti

  • Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti
  • Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti

Productoverzicht: Alert · 772-2661 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 12,99
Hoogste
€ 12,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 2 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 2 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,99
Laagste (58 dagen)
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 12,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 12,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 12,99
Laagste
€ 12,99
Hoogste
€ 12,99
Gemiddeld
€ 12,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkAlert
Model772-2661
EAN8710124136647
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 12,99

Kenmerken

Voor de enthousiaste duikers onder ons. De Alert Splash Snorkelset, met deze duikbril en de bijkomende snorkel ben je klaar om de zee in te gaan en alles glashelder te zien. Met een zacht mondstuk en een latex vrij ontwerp ben je ook zo comfortabel mogelijk terwijl je naar de visjes kijkt. Er zijn verschillende kleuren, u kunt helaas niet kiezen welke u ontvangt. Vanaf 18 jaar en ouder.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

2 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 12,99 bij Top1toys NL - FamilyBlend is in lijn met de € 12,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. Top1toys NL - FamilyBlend is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti?

Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti kost op dit moment € 12,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti het goedkoopst?

Op dit moment is Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti het goedkoopst bij Top1toys, met een totaalprijs van € 17,98 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti op voorraad?

Ja, Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Top1toys). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Splash Snorkelset Maat L 2 Assorti.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product