Products.ai

Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant

  • Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant
  • Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant

Productoverzicht: Top1Toys · 250-0230 Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 3,99
Hoogste
€ 3,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (1)

Sorteer:

Gegevens van 10 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 10 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 3,99
Laagste (57 dagen)
€ 3,99
Hoogste prijs
€ 3,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 3,99 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 3,99
Laagste
€ 3,99
Hoogste
€ 3,99
Gemiddeld
€ 3,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model250-0230
EAN8710124157758
Aanbod
Winkels1
Prijsklasse€ 3,99

Kenmerken

Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant. Bekijk de collectie en shop online bij Top1Toys!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

10 juli 2026

5,5/10Prima keuze

De huidige € 3,99 bij Top1toys NL - FamilyBlend is in lijn met de € 3,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Top1toys NL - FamilyBlend is op dit moment een nette keuze.

1 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (4)

Wat kost Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant?

Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant kost op dit moment € 3,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant het goedkoopst?

Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant is op dit moment verkrijgbaar bij Top1toys voor € 3,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 3,99 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant op voorraad?

Op dit moment meldt geen van de 1 winkel die we volgen voorraad voor Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant. Voorraad wisselt snel — check de prijsvergelijking voor de actuele status.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Knutselset A4 vellen vilt/foam/glitter/transparant.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product