Products.ai

Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black

  • Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black
  • Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black

€ 8,50 – € 9,39

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Brabantia · 8710755149726 · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 8,50
Hoogste
€ 8,50
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 8,50
Laagste (59 dagen)
€ 8,50
Hoogste prijs
€ 8,50
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 8,50 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 8,50
Laagste
€ 8,50
Hoogste
€ 8,50
Gemiddeld
€ 8,50
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model8710755149726
EAN8710755149726
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieWasdrogers
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 8,50 – € 9,39

Kenmerken

Houd je wasknijpers bij de hand, zo'n 75 stuks in de Brabantia Wasknijpertas Compact. Hang dit slimme tasje aan je drooglijn binnen, je droogrek of je broekriem, zo heb je je knijpers altijd bij de hand. Deze duurzame en sterke wasknijperzak heeft zelfs een sluitkoord om je wasknijpers bij elkaar én schoon te houden. Een toptasje! Klein maar ruim - plaats voor maximaal 75 knijpers. Handig - hang hem aan je droogrek, broekriem, etc. Houd je knijpers bij elkaar en schoon - sluitkoord. Probleemloos gebruik - 2 jaar garantie en service. Duurzamere keuze - 100% recyclebaar na gebruik.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

6,3/10Prima keuze

De huidige € 8,50 bij Marskramer NL – Familyblend ligt onder de € 8,95 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Marskramer NL – Familyblend duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,45 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black?

De prijs van Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black ligt op dit moment tussen € 8,50 en € 9,39, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black het goedkoopst?

Op dit moment is Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 12,38 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 8,50 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black op voorraad?

Ja, Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Marskramer). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Brabantia Wasknijpertasje - Compact - 18 x 16 cm - Black.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product