Products.ai

Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml

  • Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml

€ 17,87 – € 21,67

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Flexa · white · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 17,87
Hoogste
€ 20,79
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 17,87
Laagste (52 dagen)
€ 17,87
Hoogste prijs
€ 20,79
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige prijs van € 17,87 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 17,87
Laagste
€ 17,87
Hoogste
€ 20,79
Gemiddeld
€ 18,15
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkFlexa
EAN8711113086103
Uiterlijk & staat
Kleurwhite
Staatnew
Aanbod
CategorieVerf
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 17,87 – € 21,67

Kenmerken

Algemene beschrijving deze witte grondverf van flexa is een vullende, sneldrogende primer voor schilderen op mdf en hdf. Hij vormt de ideale basislaag zodat je aflak mooi dekt, beter hecht en de kleur strak en egaal uitkomt. Dankzij de watergedragen acrylaathars kun je snel doorwerken en heb je weinig geur in huis. Belangrijkste eigenschappen * rendement: ca. 12 m²/l per laag. Dit blik van 0,75 l is genoeg voor ongeveer 9 m². * kleur: wit – perfecte grondverf muur of hout voor lichte tot middel­donkere eindlagen. * basis: watergedragen acrylaathars, vochtregulerend en voc-arm. * droogtijd: stofdroog na ca. 4 uur (afhankelijk van temperatuur en ventilatie). * overschilderbaar na: ca. 5 uur, zodat je meestal dezelfde dag kunt aflakken. * toepassing: binnen en buiten, aan te brengen met kwast of viltroller. Toepassing & ondergrond deze hechtprimer is speciaal ontwikkeld als primer voor mdf, hdf en ander houtwerk zoals deuren en kozijnen. Ook geschikt op harde kunststoffen en intacte, ges

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

7,5/10Goede deal

De huidige € 17,87 bij Deverfzaak.nl ligt onder de € 20,79 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. op dit moment is Deverfzaak.nl duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,92 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml?

De prijs van Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml ligt op dit moment tussen € 17,87 en € 21,67, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml het goedkoopst?

Op dit moment is Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 21,67 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 17,87 is het laagste punt van de afgelopen 52 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml op voorraad?

Ja, Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Flexa Grondverf - Mdf En Hout - Wit - 750ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product