Products.ai

Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks

  • Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks
  • Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks

€ 40,90 – € 51,86

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Quantore · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 36,62
Hoogste
€ 40,90
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 40,90
Laagste (58 dagen)
€ 36,62
Hoogste prijs
€ 40,90
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 40,90. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 36,62, het hoogste € 40,90.

Huidige prijs
€ 40,90
Laagste
€ 36,62
Hoogste
€ 40,90
Gemiddeld
€ 40,28
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8712453049599
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 40,90 – € 51,86

Kenmerken

De Quantore akte-envelop type EB4 is de perfecte keuze voor het verzenden van grote documenten, dossiers en opgevouwen A4-papieren. Met een royale afmeting van 262x371mm biedt deze envelop voldoende ruimte en bescherming. Het 120 grams crèmekleurige kraftpapier zorgt voor een stevige, natuurlijke uitstraling, ideaal voor professioneel gebruik. De gegomde klep maakt het eenvoudig en betrouwbaar afsluiten: bevochtig de klep lichtjes voor een veilige afdichting. Verpakt per 250 stuks, is deze envelop een praktische keuze voor kantoren en organisaties die een stevige en betrouwbare oplossing zoeken voor hun verzendbehoeften.Kenmerken:* Afmetingen: 262x371mm.* Papiergewicht: 120 gram.* Materiaal: kraftpapier.* Kleur: crème.* Sluiting: gegomde klep.* Inhoud doos: 250 stuks.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 49,50 bij Paagman NL is in lijn met de € 49,50 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 36,62, dus de absolute bodem is dit niet, maar Paagman NL is op dit moment een nette keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 36,62 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks?

De prijs van Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks ligt op dit moment tussen € 40,90 en € 51,86, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks het goedkoopst?

Op dit moment is Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks het goedkoopst bij Goedkoopste-kantoorartikelen.nl, met een totaalprijs van € 50,22 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 40,90. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 36,62 en het hoogste € 40,90 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks op voorraad?

Ja, Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Paagman). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Envelop Quantore akte EB4 262x371mm cremekraft 250 stuks.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product