Products.ai

Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks

  • Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks
  • Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks

€ 66,95 – € 75,48

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Quantore · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 57,67
Hoogste
€ 66,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 66,95
Laagste (58 dagen)
€ 57,67
Hoogste prijs
€ 66,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 66,95. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 57,67, het hoogste € 66,95.

Huidige prijs
€ 66,95
Laagste
€ 57,67
Hoogste
€ 66,95
Gemiddeld
€ 66,47
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8712453049971
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Prijsklasse€ 66,95 – € 75,48

Kenmerken

De Quantore loonzakenvelop van 95x145mm biedt een stijlvolle en veilige oplossing voor het bewaren van kleine items zoals foto's, postzegels en belangrijke documenten. Gemaakt van 50 gram met semi-transparant pergamijnpapier, heeft deze envelop een indirecte doorkijk die de inhoud zichtbaar maakt zonder volledig te begrijpen. Dit lichte, semi-transparante materiaal geeft een moderne uitstraling en biedt tegelijkertijd bescherming. De gegomde klep sluit betrouwbaar af: licht bevochtigen zorgt voor een stevige afsluiting, zodat alles veilig opgeborgen blijft. Met een verpakking van 1000 stuks is deze envelop ideaal voor kantoren, verzamelaars en iedereen die op zoek is naar een functionele én elegante verpakking.Kenmerken:* Afmeting: 95x145mm.* Papiergewicht: 50 gram.* Kleur: wit/semi-transparant.* Materiaal: pergamijnpapier.* Sluiting: gegomde klep.* Inhoud doos: 1000 stuks.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

5,9/10Prima keuze

De huidige € 66,95 bij Paagman NL ligt onder de € 67,02 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 57,67, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is Paagman NL duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,07 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3

Nadelen

  • Stond eerder op € 57,67 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks?

De prijs van Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks ligt op dit moment tussen € 66,95 en € 75,48, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks het goedkoopst?

Op dit moment is Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks het goedkoopst bij Paagman, met een totaalprijs van € 72,44 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 66,95. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 57,67 en het hoogste € 66,95 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks op voorraad?

Ja, Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks is op voorraad bij 2 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Paagman). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Envelop Quantore loonzak 95x145 50gr pergamijn 1000 stuks.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product