Products.ai

Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5

  • Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 Voorgeprogrameerde standen
  • Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 Voorgeprogrameerde standen

€ 129,99 – € 209,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Tristar · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 129,99
Hoogste
€ 129,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 129,99
Laagste (24 dagen)
€ 129,99
Hoogste prijs
€ 129,99
Prijs gevolgd sinds
9 juli 2026

De huidige prijs van € 129,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 129,99
Laagste
€ 129,99
Hoogste
€ 129,99
Gemiddeld
€ 129,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 9 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8713016100924
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieOvens
Winkels2
Prijsklasse€ 129,99 – € 209,99

Kenmerken

Deze Tristar OV-3640 heteluchtoven met een inhoud van 60 liter is geschikt voor grillen, bakken en roosteren. De oven heeft 5 verschillende instellingen en een timer (90 min.) uitgerust. Op de...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

8,4/10Slimme koop

De huidige € 129,99 bij bol.com ligt onder de € 169,99 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 40,00 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5?

De prijs van Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 ligt op dit moment tussen € 129,99 en € 209,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 het goedkoopst?

Op dit moment is Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 129,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 129,99 is het laagste punt van de afgelopen 24 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 op voorraad?

Ja, Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5 geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Tristar Vrijstaande oven OV-3640 - Bakoven 2000W - 60L - 90 tot 230⁰C - 5.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product