Products.ai

Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm

  • Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm

€ 169,00 – € 265,52

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Avento · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 169,00
Hoogste
€ 271,95
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 169,00
Laagste (58 dagen)
€ 169,00
Hoogste prijs
€ 271,95
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 169,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 169,00
Laagste
€ 169,00
Hoogste
€ 271,95
Gemiddeld
€ 220,33
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkAvento
EAN8716404334826
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieBuitenspelen
Winkels2
Prijsklasse€ 169,00 – € 265,52

Kenmerken

Oefen de perfecte dunk of je meest legendarische schot met de basketbalstandaard Avento Legendary. Deze robuuste stand is ideaal voor extra training en natuurlijk voor serieuze potjes basketbal met je vrienden! De basketbalpaal is gemaakt van stevig roestvrij staal en heeft een weersbestendige achterplaat. Dankzij dit duurzame materiaal is de standaard geschikt voor zowel binnen- als buitengebruik. Ideaal buiten in de tuin of op de oprit. Of het nu een één-tegen-één wedstrijd is of een wedstrijd met vrienden, de basketbalstandaard is geschikt voor alle soorten basketbal en is het ideale trainingsapparaat.De achterplaat (107 x 72 cm) is van helder PC en roestvrij staal en heeft een metalen ring met epoxy coating. De basket is uitgerust met een weersbestendig nylon net. De basis van de basketbalstandaard is eenvoudig te verzwaren met zand (ongeveer 90 kg) of water (ongeveer 80 kg). Dit zorgt ervoor dat de standaard stabiel blijft en extra stabiliteit biedt; hierdoor kan de basket schokke...

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

8,8/10Slimme koop

De huidige € 169,00 bij bol.com ligt onder de € 217,26 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 48,26 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm?

De prijs van Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm ligt op dit moment tussen € 169,00 en € 265,52, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm het goedkoopst?

Op dit moment is Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 169,00 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 169,00 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm op voorraad?

Ja, Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Avento Basketbalstandaard - Verplaatsbaar - Legendary - 225-305 cm.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product