Products.ai

DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty

  • DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty
  • DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty

€ 5,77 – € 11,90

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Desq · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 5,52
Hoogste
€ 5,77
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 30 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 30 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 5,77
Laagste (58 dagen)
€ 5,52
Hoogste prijs
€ 5,77
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 5,77. Het laagste punt in de afgelopen 58 dagen was € 5,52, het hoogste € 5,77.

Huidige prijs
€ 5,77
Laagste
€ 5,52
Hoogste
€ 5,77
Gemiddeld
€ 5,75
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
MerkDesq
EAN8717249816812
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
CategorieRekenmachines
Winkels2
Prijsklasse€ 5,77 – € 11,90

Kenmerken

* Standaard bureaurekenmachine uitgerust met alle basisfuncties en 12-cijferig display. * Werkt op zonne-energie en batterij. * Energiebesparende auto-off modus. * Schuin gepositioneerd duidelijk leesbaar LCD scherm. * 3-toetsen geheugen. * Rubberen voetjes. * Lay-out met voor de hand liggende kleur segmenten (functies/cijfers/on-ac) voor gemakkelijke input. * Afmetingen 131x104x21mm.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

30 juli 2026

6,4/10Prima keuze

De huidige € 11,90 bij bol.com is in lijn met de € 8,84 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. De prijs zakte eerder naar € 5,52, dus de absolute bodem is dit niet, maar bol.com is op dit moment een nette keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Nadelen

  • Stond eerder op € 5,52 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty?

De prijs van DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty ligt op dit moment tussen € 5,77 en € 11,90, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty het goedkoopst?

Op dit moment is DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 14,89 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 5,77. In de afgelopen 58 dagen was het laagste punt € 5,52 en het hoogste € 5,77 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty op voorraad?

Ja, DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty is op voorraad bij 1 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze DESQ® | Bureau Rekenmachine | 12 Cijfers| Compact | Heavy Duty.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product