Products.ai

Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee

  • Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee
  • Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee

€ 25,25 – € 29,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Jollein · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 22,73
Hoogste
€ 29,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 20 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 20 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 25,25
Laagste (42 dagen)
€ 22,73
Hoogste prijs
€ 29,99
Prijs gevolgd sinds
11 juni 2026

De huidige laagste prijs is € 25,25. Het laagste punt in de afgelopen 42 dagen was € 22,73, het hoogste € 29,99.

Huidige prijs
€ 25,25
Laagste
€ 22,73
Hoogste
€ 29,99
Gemiddeld
€ 26,78
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 11 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8717329395657
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Prijsklasse€ 25,25 – € 29,99

Kenmerken

Deze prachtige velvet rib deken in de kleur milky coffee is perfect voor je kleintje. De buitenkant heeft een zachte ribstof, terwijl de binnenkant is gevoerd met heerlijk zachte jersey stof voor extra comfort. De deken is quilted en te gebruiken aan beide kanten, zodat je naar hart en lust kunt omwisselen. De TOG-waarde van het deken is 2.0. De afmetingen van het deken zijn 75 x 100 cm.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

20 juli 2026

7,7/10Goede deal

De huidige € 25,25 bij bol.com ligt onder de € 27,62 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 22,73, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,37 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2
  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 22,73 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee?

De prijs van Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee ligt op dit moment tussen € 25,25 en € 29,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee het goedkoopst?

Op dit moment is Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 25,25 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

De huidige laagste prijs is € 25,25. In de afgelopen 42 dagen was het laagste punt € 22,73 en het hoogste € 29,99 — de prijs kan dus nog zakken, maar een garantie is dat niet.

Is Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee op voorraad?

Ja, Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Jollein Baby Deken Wieg - 75x100cm - Velvet Rib - Milky Coffee.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product