Products.ai

KIS Kera Cream Color ROOD 100ml

  • KIS Kera Cream Color ROOD 100ml

€ 7,80 – € 9,38

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Kis · red · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 7,80
Hoogste
€ 10,87
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 1 aug 2026

Prijzen bijgewerkt op 1 aug 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 7,80
Laagste (31 dagen)
€ 7,80
Hoogste prijs
€ 10,87
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 7,80 is het laagste punt van de afgelopen 31 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 7,80
Laagste
€ 7,80
Hoogste
€ 10,87
Gemiddeld
€ 8,87
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
MerkKis
EAN8717496441225
Uiterlijk & staat
Kleurred
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 7,80 – € 9,38

Kenmerken

KIS Kera Cream Color ROOD 100ml bestel je bij Haibu.nl. Haarkleuring van het merk KIS nu voor €7.80. Kleur moet goed dekken, een natuurlijke glans hebben, en lang houdbaar zijn. Alleen kerngezond haar doet op deze wijze recht aan kleur. Haar met een optimale balans tussen keratine en vocht. KIS van Kappers garandeert optimale kleur en haarkwaliteit. KIS KeraCream is makkelijk verwerkbaar en economisch aantrekkelijk. Bovendien vormt een uitgebreid kleurenpalet de basis voor hoogwaardige, kleurrijke creativiteit. Met als resultaat: kleur die straalt van binnenuit.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

1 augustus 2026

7,1/10Goede deal

De huidige € 7,80 bij Haibu NL ligt onder de € 8,59 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Haibu NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,79 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost KIS Kera Cream Color ROOD 100ml?

De prijs van KIS Kera Cream Color ROOD 100ml ligt op dit moment tussen € 7,80 en € 9,38, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is KIS Kera Cream Color ROOD 100ml het goedkoopst?

Op dit moment is KIS Kera Cream Color ROOD 100ml het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 9,38 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 7,80 is het laagste punt van de afgelopen 31 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is KIS Kera Cream Color ROOD 100ml op voorraad?

Ja, KIS Kera Cream Color ROOD 100ml is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt KIS Kera Cream Color ROOD 100ml geleverd?

De snelste winkel levert binnen 2 werkdagen (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze KIS Kera Cream Color ROOD 100ml.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product