Products.ai

Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand

  • Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand

€ 12,99 – € 13,43

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Tunturi · 14TUSFU007GRÅONE SIZE · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 12,99
Hoogste
€ 13,43
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 28 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 28 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 12,99
Laagste (58 dagen)
€ 12,99
Hoogste prijs
€ 13,43
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 12,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 12,99
Laagste
€ 12,99
Hoogste
€ 13,43
Gemiddeld
€ 13,21
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
Model14TUSFU007GRÅONE SIZE
EAN8717842018965
Uiterlijk & staat
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 12,99 – € 13,43

Kenmerken

Do you want to strengthen your hands, wrists and forearms? Whether you want more grip strength or need to retrain: the Tunturi adjustable hand trainer allows you to choose the resistance level. The advantages of the Tunturi adjustable handle ? Comfortable in the hand ? Resistance can be easily adjusted ? Slowly builds up resistance

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

28 juli 2026

6,0/10Prima keuze

De huidige € 12,99 bij bol.com ligt onder de € 13,21 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 0,22 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand?

De prijs van Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand ligt op dit moment tussen € 12,99 en € 13,43, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand het goedkoopst?

Op dit moment is Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 15,98 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 12,99 is het laagste punt van de afgelopen 58 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand op voorraad?

Ja, Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Tunturi Handtrainer - Handknijper - Knijphalter - Instelbaar - Zware Weerstand.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product