Products.ai

Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend

  • Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend

€ 69,99 – € 74,03

Vergelijk alle 3 winkels

Productoverzicht: Protest · purple · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 68,92
Hoogste
€ 69,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (3)

Sorteer:

Gegevens van 26 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 26 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 69,99
Laagste (29 dagen)
€ 68,92
Hoogste prijs
€ 69,99
Prijs gevolgd sinds
2 juli 2026

De huidige prijs van € 69,99 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 69,99
Laagste
€ 68,92
Hoogste
€ 69,99
Gemiddeld
€ 69,73
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 2 juli 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8718025851249
Uiterlijk & staat
Kleurpurple
Staatnew
Aanbod
Winkels3
Alle details tonen
Prijsklasse€ 69,99 – € 74,03

Kenmerken

De Yukon outdoorjas van Protest combineert gewatteerde stof met een gladde zoom en capuchon. Deze extra lange slim-fit jas is verkrijgbaar in een reeks felle donkere kleuren en heeft een contrasterende voering aan de binnenkant van de capuchon. De waterdichte afwerking van dit softshell jack beschermt je tegen de regen. De Yukon van Protest, waar stijl en techniek elkaar ontmoeten.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

26 juli 2026

7,3/10Goede deal

De huidige € 69,99 bij bol.com ligt onder de € 72,92 die je bij de meeste van de 3 winkels betaalt, en je krijgt er gratis verzending bij. De prijs zakte eerder naar € 68,92, dus de absolute bodem is dit niet, maar op dit moment is bol.com duidelijk de scherpste keuze.

3 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,93 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 3
  • Gratis verzending bij bol.com, 1

Nadelen

  • Stond eerder op € 68,92 — een prijsalert kan lonen

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend?

De prijs van Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend ligt op dit moment tussen € 69,99 en € 74,03, vergeleken bij 3 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend het goedkoopst?

Op dit moment is Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend het goedkoopst bij bol.com, met een totaalprijs van € 69,99 inclusief verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 69,99 is het laagste punt van de afgelopen 29 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend op voorraad?

Ja, Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend is op voorraad bij 3 van de 3 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (bol.com). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Protest Yukon – Tussenjas Dames – Zak met rits - Waterafstotend.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product