Products.ai

Blaze Enkelboeien zwart

  • Blaze Enkelboeien zwart
  • Blaze Enkelboeien zwart

€ 16,99 – € 21,99

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Dreamtoys · black · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 16,99
Hoogste
€ 16,99
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 14 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 14 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 16,99
Laagste (57 dagen)
€ 16,99
Hoogste prijs
€ 16,99
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 16,99
Laagste
€ 16,99
Hoogste
€ 16,99
Gemiddeld
€ 16,99
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8719632670537
Uiterlijk & staat
Kleurblack
Staatnew
Aanbod
CategorieSeksspeeltjes
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 16,99 – € 21,99

Kenmerken

Laat je overweldigen door gevoelens die variëren van opwinding, overgave en macht tot aan de grens van pijn. Ervaar echte BDSM - met de Ankle Cuffs van Dream Toys om je wildste fantasieën waar te maken. Verfraai je slaapkameravonturen met spannende, opwindende spelletjes. Oefen je in overgave terwijl je partner je stevig vastbindt. De erotische sensatie is verzekerd wanneer hij je eindelijk stimuleert op de plek waar je gedurende het gehele liefdesspel naar verlangt. In de wereld van BDSM kan het er behoorlijk heet aan toe gaan! Het spel van domineren en gedomineerd worden kan voor beide partners een indrukwekkende ervaringen zijn. Bijzonder: deze genotsbrenger komt met een afneembare verbindingsketting en is zacht gevoerd. Met dit sensuele strafaccessoire blijf je flexibel, want het is in maat verstelbaar. Dankzij de verbindingsketting kun je de Cuffs perfect vastzetten. Laat je partner nederig wachten terwijl je je volgende stap plant. Aarzel niet te lang! Koop vandaag nog de zwarte Cuffs van Dream Toys - en beleef je prachtige fantasieën binnenkort in de realiteit. Het merk Dream Toys Aanvankelijk produceerde Dream Toys alleen glazen dildo's, maar ze realiseerden zich al snel de vraag naar vibrators en andere lustopwekkende artikelen die nu het uitgebreide assortiment van het bekende merk vormen. Het merk staat volledig achter de kwaliteit van haar producten en biedt een levenslange garantie. Dream Toys biedt met vele collecties toys uit alle categorieën iets voor iedereen. Of het nu gaat om een dildo, vibrator of cockring, Dream Toys maakt erotische dromen waar.

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

14 juli 2026

7,4/10Goede deal

De huidige € 16,99 bij Willie NL ligt onder de € 19,49 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is Willie NL duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,50 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Blaze Enkelboeien zwart?

De prijs van Blaze Enkelboeien zwart ligt op dit moment tussen € 16,99 en € 21,99, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Blaze Enkelboeien zwart het goedkoopst?

Op dit moment is Blaze Enkelboeien zwart het goedkoopst bij Willie, met een totaalprijs van € 16,99 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 16,99 is het laagste punt van de afgelopen 57 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Blaze Enkelboeien zwart op voorraad?

Ja, Blaze Enkelboeien zwart is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Blaze Enkelboeien zwart geleverd?

De snelste winkel levert binnen 3 werkdagen (Willie). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Blaze Enkelboeien zwart.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product