Products.ai

Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS

  • Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS
  • Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS

€ 25,00 – € 29,50

Vergelijk alle 2 winkels

Productoverzicht: Raizzed · red · new Productdetails

Prijsverloop
Laagste
€ 25,00
Hoogste
€ 25,00
Prijsverloop

Vergelijk prijzen (2)

Sorteer:

Gegevens van 19 jul 2026

Prijzen bijgewerkt op 19 jul 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.

Prijsontwikkeling

Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.

Huidige laagste prijs
€ 25,00
Laagste (59 dagen)
€ 25,00
Hoogste prijs
€ 25,00
Prijs gevolgd sinds
3 juni 2026

De huidige prijs van € 25,00 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen — een goed moment om te kopen.

Huidige prijs
€ 25,00
Laagste
€ 25,00
Hoogste
€ 25,00
Gemiddeld
€ 25,00
Laagste prijs

Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026

Productdetails

Identificatie
EAN8720834577234
Uiterlijk & staat
Kleurred
Staatnew
Aanbod
Winkels2
Alle details tonen
Prijsklasse€ 25,00 – € 29,50

Kenmerken

Deze prachtige rode sweater voor dames van het merk Raizzed is een must-have voor je kledingcollectie. Deze sweater is gemaakt van 80% katoen en 20% polyester, waardoor het niet alleen comfortabel zit, maar ook duurzaam is. De roodtint geeft een vrolijke en opvallende touch aan je outfit en is perfect te combineren met zowel een casual als een meer geklede look. De nauwsluitende pasvorm en de zachte stof zorgen ervoor dat deze sweater heerlijk zit en je warm houdt op koudere dagen. Bestel nu deze trendy sweater van Raizzed in onze webshop en steel de show!

Analyse

products.ai analyse

Geautomatiseerde prijs- en data-analyse

19 juli 2026

7,1/10Goede deal

De huidige € 25,00 bij V&D ligt onder de € 27,25 die je bij de meeste van de 2 winkels betaalt. op dit moment is V&D duidelijk de scherpste keuze.

2 winkels vergeleken1 mnd prijshistorieLive prijsdata

Voordelen

  • € 2,25 goedkoper dan de meeste winkels — laagste van 2

Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel

Vragen en antwoorden (5)

Wat kost Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS?

De prijs van Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS ligt op dit moment tussen € 25,00 en € 29,50, vergeleken bij 2 winkels. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.

Waar is Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS het goedkoopst?

Op dit moment is Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS het goedkoopst bij V&D, met een totaalprijs van € 25,00 exclusief eventuele verzendkosten. Prijzen veranderen regelmatig — de actuele stand zie je in de prijsvergelijking hierboven.

Is dit een goed moment om te kopen?

Ja — de huidige laagste prijs van € 25,00 is het laagste punt van de afgelopen 59 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.

Is Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS op voorraad?

Ja, Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS is op voorraad bij 2 van de 2 winkels die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.

Hoe snel wordt Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS geleverd?

De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (V&D). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.

Vraag verder over dit product

Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Raizzed Trui Aiva R125awn34004 603 Flame Red Dames Maat - XS.

Probeer:

Meer zoektermen bij dit product