Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit

€ 44,99
Vergelijk alle 1 winkelsProductoverzicht: Hunkemöller · white · new Productdetails →
Wikkel jezelf in elegantie met deze bruidkimono. Ontworpen met een luxe satijnen uitstraling die prachtig over het lichaam valt. Perfect voor de ochtend van de bruiloft of romantische momenten tijdens de huwelijksreis. De echte striksluiting in de taille zorgt voor een flatterende, verstelbare pasvorm. Combineer met je favoriete lingerieset voor een complete look.
Vergelijk prijzen (1)
- € 44,99€ 49,89 prijs incl. verzendingLaagste totaalprijsAmerican ExpressApple PayBancontactGift cardKlarnaop voorraadBezorging: uiterlijk do 23 julBudbeeDHLUPSRetour: 14 dagen wettelijk bedenkrecht
Gegevens van 23 jun 2026
Prijzen bijgewerkt op 23 jun 2026 · Prijzen zijn inclusief btw maar mogelijk exclusief verzending. Aanbiedingen worden continu bijgewerkt.
Prijsontwikkeling
Is de huidige prijs een goede deal? De grafiek toont de laagste prijs per dag, exclusief verzendkosten.
- Huidige laagste prijs
- € 44,99
- Laagste (49 dagen)
- € 44,99
- Hoogste prijs
- € 44,99
- Prijs gevolgd sinds
- 3 juni 2026
De huidige prijs van € 44,99 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen — een goed moment om te kopen.
Prijzen gevolgd sinds 3 juni 2026
Productdetails
Alle details tonenToon minder
Kenmerken
Wikkel jezelf in elegantie met deze bruidkimono. Ontworpen met een luxe satijnen uitstraling die prachtig over het lichaam valt. Perfect voor de ochtend van de bruiloft of romantische momenten tijdens de huwelijksreis. De echte striksluiting in de taille zorgt voor een flatterende, verstelbare pasvorm. Combineer met je favoriete lingerieset voor een complete look.
Analyse
products.ai analyse
Geautomatiseerde prijs- en data-analyse
23 juni 2026
De huidige € 44,99 bij Hunkemoller NL is in lijn met de € 44,99 die je bij de meeste van de 1 winkels betaalt. Hunkemoller NL is op dit moment een nette keuze.
Gegenereerd uit live prijs- en reviewdata · controleer prijs & voorwaarden bij de winkel
Vragen en antwoorden (5)
Wat kost Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit?
Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit kost op dit moment € 44,99, vergeleken bij 1 winkel. products.ai werkt de prijzen continu bij, zodat je altijd de actuele laagste prijs ziet.
Waar is Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit het goedkoopst?
Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit is op dit moment verkrijgbaar bij Hunkemöller voor € 44,99. Zodra meer winkels dit product aanbieden, vergelijken we ze hier automatisch.
Is dit een goed moment om te kopen?
Ja — de huidige laagste prijs van € 44,99 is het laagste punt van de afgelopen 49 dagen. Goedkoper hebben we het in deze periode niet gezien.
Is Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit op voorraad?
Ja, Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit is op voorraad bij 1 van de 1 winkel die we volgen. De voorraadstatus per winkel zie je in de prijsvergelijking.
Hoe snel wordt Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit geleverd?
De snelste winkel levert binnen 1 werkdag (Hunkemöller). Levertijden verschillen per winkel — je vindt ze per aanbieding in de prijsvergelijking.
Vraag verder over dit product
Onze AI kent de prijsdata, reviews en alternatieven van deze Hunkemöller Kimono Bruid Satijn Wit.

